Dan škole i dani kruha

15. listopada 2019. godine naša škola obilježila je svoj dan - Dan škole, a ujedno smo taj dan obilježili i Dane kruha.

Proslava je započela u školi okupljanjem oko lijepo aranžiranog stola slasticama, pecivom i ostalim plodovima koje su pripremile vrijedne ruke roditelja i baka naših učenika.

Župnik Zlatko Lepčić blagoslovio je bogato uređen stol, a nakon prigodne zahvale za obilje na stolu učenici, roditelji, učitelji i ostali gosti zajedno su blagovali.

Uslijedio je kulturno-umjetnički program u Domu hrvatskih branitelja.

Na samom početku sve prisutne pozdravila je i zaželjela im srdačnu dobrodošlicu ravnateljica škole Đurđica Sučić.

Nazočnima se još obratila i pročelnica gđa. Ana Mušlek ispred Koprivničko-križevačke županije, načelnik Općine Kalnik gospodin Mladen Kešer te ispred ravnatelja naših susjednih škola ravnatelj OŠ „Grigor Vitez“  iz Sv.I. Žabna gospodin Tomislav Hanžeković.

Uživali smo u zanimljivom i raznolikom programu koji su pripremili učenici naše škole predvođeni svojim učiteljima i učiteljicama te naši gosti i prijatelji iz: dječjeg vrtića „Kalnički jaglac“, OŠ Sv.P. Orehovec i OŠ „Grigor Vitez“ iz Sv.I. Žabna.

Polaznici Dječjeg vrtića  „Kalnički jaglac“ u pratnji svojih teta predstavili su se dvjema pjesmicama: Pekar i Molba gljive muhare.

Zbor iz OŠ Sv. Petar Orehovec izveo je skladbu Glazboelektrana na starim odbačenim predmetima dok se Plesna skupina predstavila plesnima nastupom na pjesmu Mad Love.

Učenici iz Sv.I. Žabna pod vodstvom njihove učiteljice Višnjice Radić izveli su mjuzikl pod nazivom U potrazi za princezom.

Druženje je nastavljeno na školskom igralištu uz sportski program.

U veselom ozračju i puni dojmova nakon domjenka otišli smo svojim kućama.

Zahvaljujemo našim gostima na ugodnom druženju.

objavio: Zlatko Smetiško   datum: 16. 10. 2019.

« Ožujak 2024 »